Konkurs pune [MA+P] - Forumi archiEDU²
Forumi archiEDU²  

Kthehu pas   Forumi archiEDU² > archiEDU - arkitekturė - dizajn > konkurse
Home Regjistrimi Ndihmė Anėtarėt Kalendari Kėrko Postimet e sotme janė Shėno forumet si tė lexuara

Mirėse erdhėt nė forumin Forumi archiEDU².

Jeni duke e shfletuar forumin si i paregjistruar dhe keni casje te limituar pėr tė shikuar shumicėn e diskutimeve. Nėse i bashkėngjiteni free komunitetit do tė keni casje nė temat, komunikoni me shfrytėzuesit tjerė pėrmes (PM), t’i pėrgjigjeni votimeve, upload-oni gjėra dhe ēasje nė opsione tjera tė forumit. Regjistrimi ėshtė i shpejtė, i thjeshtė dhe falas kėshtu qė ju lutemi, bėhuni pjesė e kėtij komunitetit sot !

Nėse keni probleme nė lidhje me procesin e regjistrimit apo hyrje nė logarinė tuaj, ju lutemi na kontaktoni contact us.
Temė e mbyllur
 
Paneli i temės Shfaq mundėsitė
Vjetėr 13-02-2009, 10:25   #1
miranda
Brucosh
miranda has no status.
Junior Member
 
Avatari i miranda
 
Hera e fundit nė linjė: 14-01-2011 23:50
Regjistruar mė: Nov 2006
Koha e kaluar nė forum: 0 sec
Postimet: 6
Tema tė nisura: 4 Tema tė nisura
Faleminderime: 1
Faleminderuar 0 herė nė 0 Postime
Activity Longevity
0/20 20/20
Today Postimet
ssssssss6
Konkurs pune [MA+P]

Mundėsi punėsimi:

MA+P pėr projektet e kontraktuara pėr vitin 2009-2010 shpreh interesim pėr staf profesional 2 ing. arkitekturės, 1 ing. ndėrtimtarisė, dhe 1 ing. elektroteknike 5 teknik arkitekture (ose bachelor) tė gjithė me min. 3 vite pėrvojė pune nė firma projektuese.
Pranohen aplikantėt me njohuri pune nė platformėn AutoDesk ose AutoCAD.
Aplikoni nė kontakt adresėn vetėm nė formė elektronike me kėto tė dhėna:
· Skenimet ose kopjet nė letėr format A4 tė lejes sė identifikimit/ njoftimit (tė gjitha anėt / faqet me foto dhe numėr identifikimi);
· Portfoli i shkurtėr i punėve tė kryera;
· Referencat nga punėdhėnėsit paraprak;
· Letėr interesimi me biografinė e shkurtėr dhe arsyen e aplikimit;
· Adresėn dhe mėnyrėn se si mund tiu kontaktojmė.
Materialet e shkruara pranohen vetėm nė format A4 tė shtypur ose nė MS WORD, ato tė skanuara mund tė jenė vetėm JPG ose PDF jo mė tė mėdha se 300kb secila.
Periudha e aplikimit ėshtė deri mė 30 Mars 2009. Aplikacionet e dėrguar pas kėsaj date nuk do tė meren parasysh.

Posta elektronike:
zyre@murseliarchitects.com
office@murseliarchitects.com

Posta e zakonshme
AGIM RAMADANI 34-19,
10000 Prishtinė, Kosovė

Murseli Arkitekt + Partner...
Regjistrohu pėr ta shikuar artikullin e plotė.
miranda nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur

  Forumi archiEDU² > archiEDU - arkitekturė - dizajn > konkurse


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė temė: 1 (0 anėtarėt dhe 1 vizitorėt)
 
Paneli i temės
Shfaq mundėsitė

Rregullat e postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF
Zgjidh forumin

Tema tė njėjta
Tema Filluesi i temės Forumi Pėrgjigje Postimi i fundit
Konkurs per punesim [Al Trade] skitzoph konkurse 8 20-02-2011 00:46
Femrat dhe arkitektura? Administrator arkitekture, lajme, diskutime 62 16-05-2010 17:57
Konkurs pėr drejtor ekzekutiv tė AsAK giza vendore 0 31-03-2009 01:12
Konkurs ndėrkombėtar per rregullimin e qendres se Prishtinės Skanderbeg internacionale 6 07-09-2008 20:42
Konkurs pėr lirim nga pagesa e semestrit tė studentėve Freskim archiStudent - fakulteti 2 21-08-2007 23:26


Tė gjithė oraret janė GMT +2. Ora tani ėshtė 19:21.


Fuqizuar nga vBulletin® Versioni 3.7.0
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
File'ėt nė shqip nga www.forumishqiptar.net
Copyright ©2005 - 2013, archiEDU