Konkurs Pėr Dy Vende Pune [RAFII sh.p.k.] - Forumi archiEDU²
Forumi archiEDU²  

Kthehu pas   Forumi archiEDU² > archiEDU - arkitekturė - dizajn > konkurse
Home Regjistrimi Ndihmė Anėtarėt Kalendari Kėrko Postimet e sotme janė Shėno forumet si tė lexuara

Mirėse erdhėt nė forumin Forumi archiEDU².

Jeni duke e shfletuar forumin si i paregjistruar dhe keni casje te limituar pėr tė shikuar shumicėn e diskutimeve. Nėse i bashkėngjiteni free komunitetit do tė keni casje nė temat, komunikoni me shfrytėzuesit tjerė pėrmes (PM), t’i pėrgjigjeni votimeve, upload-oni gjėra dhe ēasje nė opsione tjera tė forumit. Regjistrimi ėshtė i shpejtė, i thjeshtė dhe falas kėshtu qė ju lutemi, bėhuni pjesė e kėtij komunitetit sot !

Nėse keni probleme nė lidhje me procesin e regjistrimit apo hyrje nė logarinė tuaj, ju lutemi na kontaktoni contact us.
Temė e mbyllur
 
Paneli i temės Shfaq mundėsitė
Vjetėr 25-05-2009, 17:58   #1
Freskim
archiAdmin
Freskim has no status.
Admin
 
Avatari i Freskim
 
Hera e fundit nė linjė: 28-07-2015 16:05
Regjistruar mė: Sep 2006
Vendndodhja: Prishtinė
Koha e kaluar nė forum: 2 day 23 hour 48 min
Postimet: 1,947
Tema tė nisura: 223 Tema tė nisura
Faleminderime: 113
Faleminderuar 187 herė nė 104 Postime
Activity Longevity
0/20 20/20
Today Postimet
sssss1947
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Freskim
Konkurs Pėr Dy Vende Pune [RAFII sh.p.k.]


Kodra e Diellit, Zona Perendimore Lam-I Nr.10, 10060 Prishtinė, Tel. & Fax: ++381 038 544 038


DATA: 25 maj, 2009

Nr. PROT: 09/RA/KD/28

PĖR: TĖ GJITHA PALĖT E INTERESUARA

PREJ: RAFII sh.p.k.

LĖNDA: KONKURS PĖR DY VENDE PUNETė nderuar znj/z
.
Pėrmes kėsaj letre, Ne, kompania RAFII sh.p.k. – Rahovec, me selinė qendrore nė Prishtinė, ftojmė tė gjithė tė interesuarit qė tė konkurojnė pėr pozitat nė vijim:
1.Njė Inxhinier i Diplomuar i Arkitekturės,
2.Njė Inxhinier i Diplomuar i Ndėrtimtarisė.
Pėr pozitėn nr.1 kėrkohen sė paku 3 vjet pėrvojė pune.
Pėr pozitėn nr.2 kėrkohen sė paku 3 vjet.
Tė gjithė tė interesuarit ti dėrgojnė aplikacionet e tyre (CV, letrat e rekomandimit) nė adresėn: Kodra e Diellit, Zona Perendimore, Lam-I, Nr.10, 10060 Prishtinė, ose nė e-mail: rafiipr@yahoo.com.

Me respekt,
__________________________
Haxhi Bytyqi,
Drejtor Gjeneral, RAFII sh.p.k.
Tel.& fax: ++381 38 544 038
Tel.mob.: ++377 44 506 037...
Regjistrohu pėr ta shikuar artikullin e plotė.
__________________
Freskim Sylejmani IDA
---
archiEDU - CAD Training Center
archiEDU - Visualization Studio
Web: www.archiedu.com

Herėn e fundit ėshtė redaktuar nga Freskim : 25-05-2009 nė 18:00.
Freskim nuk ėshtė nė linjė  
Temė e mbyllur

  Forumi archiEDU² > archiEDU - arkitekturė - dizajn > konkurse


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė temė: 1 (0 anėtarėt dhe 1 vizitorėt)
 
Paneli i temės
Shfaq mundėsitė

Rregullat e postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF
Zgjidh forumin

Tema tė njėjta
Tema Filluesi i temės Forumi Pėrgjigje Postimi i fundit
Konkurs pune [MA+P] miranda konkurse 0 13-02-2009 10:25
konkurs per pune [Heritage] lion konkurse 3 29-05-2008 09:59


Tė gjithė oraret janė GMT +2. Ora tani ėshtė 00:04.


Fuqizuar nga vBulletin® Versioni 3.7.0
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
File'ėt nė shqip nga www.forumishqiptar.net
Copyright ©2005 - 2013, archiEDU