7 mrekullit e botes - Forumi archiEDU²
Forumi archiEDU²  

Kthehu pas   Forumi archiEDU² > archiCaffe > off topic
Home Regjistrimi Ndihmė Anėtarėt Kalendari Kėrko Postimet e sotme janė Shėno forumet si tė lexuara

Mirėse erdhėt nė forumin Forumi archiEDU².

Jeni duke e shfletuar forumin si i paregjistruar dhe keni casje te limituar pėr tė shikuar shumicėn e diskutimeve. Nėse i bashkėngjiteni free komunitetit do tė keni casje nė temat, komunikoni me shfrytėzuesit tjerė pėrmes (PM), t’i pėrgjigjeni votimeve, upload-oni gjėra dhe ēasje nė opsione tjera tė forumit. Regjistrimi ėshtė i shpejtė, i thjeshtė dhe falas kėshtu qė ju lutemi, bėhuni pjesė e kėtij komunitetit sot !

Nėse keni probleme nė lidhje me procesin e regjistrimit apo hyrje nė logarinė tuaj, ju lutemi na kontaktoni contact us.
Pėrgjigju
 
Paneli i temės Shfaq mundėsitė
Vjetėr 20-02-2007, 17:11   #1
zejna
archiedu VIP
zejna has no status.
Junior Member
 
Avatari i zejna
 
Hera e fundit nė linjė: 12-12-2010 00:30
Regjistruar mė: Oct 2006
Koha e kaluar nė forum: 4 h 48 min 31 sec
Postimet: 83
Tema tė nisura: 4 Tema tė nisura
Faleminderime: 1
Faleminderuar 0 herė nė 0 Postime
Activity Longevity
0/20 20/20
Today Postimet
sssssss83
7 mrekullit e botes

do te zgjidhen serish 7 mrekullit e botes...

ne ket list bejne pjes mrekullit si:

01. THE ACROPOLIS OF ATHENA
02. ALHAMBRA
03. ANGKOR
04. THE PYRAMID OF AT CHICHEN ITZA
05. CHRIST REDEEMER
06. THE ROMAN COLOSEUM
07. STATUES OF EASTER ISLAND
08. THE EIFFEL TOWER
09. THE GREAT WALL OF CHINA
10. THE HAGIA SOPHIA
11. KIYOMIZU TEMPLE
12. THE KREMLIN AND RED SQUARE
13. MACHU PICCHU
14. NEUSCHWANSTEIN CASTLE
15. PETRA
16. THE PYRAMIDS OF GIZA
17. THE STATUE OF LIBERTY
18. STONEHENGE
19. THE SYDNEY OPERA HOUSE
20. THE TAJ MAHAL
21.

kisha shpreh deshiren me i dit mendimet e juja se cili dot te fitoj...perndryshe eshte nje webfaqe ku mund te votohet drejt se sipas te dhenav parshihen te mblidhen afro 200000 vota ne dite...ja nje web ku mund ti shihni objektet konkuruese

http://www.new7wonders.com/index.php?id=409&L=&L=11...
Regjistrohu pėr ta shikuar artikullin e plotė.

Herėn e fundit ėshtė redaktuar nga zejna : 22-02-2007 nė 20:48.
zejna nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit

Welcome!
Pėr ta parė mė shumė kėtė artikull, ju lutemi login ose regjistrohuni.
Pėrgjigju

  Forumi archiEDU² > archiCaffe > off topic


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė temė: 1 (0 anėtarėt dhe 1 vizitorėt)
 
Paneli i temės
Shfaq mundėsitė

Rregullat e postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė ON
Zgjidh forumin


Tė gjithė oraret janė GMT +2. Ora tani ėshtė 13:21.


Fuqizuar nga vBulletin® Versioni 3.7.0
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
File'ėt nė shqip nga www.forumishqiptar.net
Copyright ©2005 - 2013, archiEDU